Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Sipariş sürecinde merak ettiğiniz bazı soruları ve yanıtları aşağıda bulabilirsiniz
Nasıl sipariş verebilirim ?
Seçtiğiniz ürün sayfasında whatsapp sipariş butonuna tıklayarak hızlıca sipariş oluşturabilirsiniz .
Siparişim kaç günde teslim edilir ?
Siparişiniz için gerekli bilgileri iş günleri içerisinde saat 14:00'a kadar haftasonu 9:00'a kadar gönderdiğiniz zaman siparişiniz ivedi bir şekilde hazırlanır ve ödeme detayı paylaşılır. Ödeme işleminden sonra gün içinde veya en geç 48 saat içerisinde kargoya teslim edilir.
Tasarımım nasıl yapılacak ?
Gerekli bilgileri bize ilettiğiniz zaman tasarımınıza başlarız . Bitirdiğimizde işleme alınmadan önce size onay için sunarız . Daha sonrasında işleme alınıp kargolama için özenle paketleriz.
Sipariş için gerekli bilgiler neler ve nasıl göndereceğim ?
Gerekli bilgiler: eğer ürün fotoğraflıysa kişi fotoğrafı (bulanık olmayan tercihen okulda çekilmiş tek tip) , ad soyad listesi, okul adı , öğretmen adı ve sınıf şube bilgisi, kurum logosu veya istediğiniz herhangi bir logo görsel veya yazılardır. Bu bilgileri tek klasörün içine koyup (birkaç sınıf birden sipariş verecekse ayrı klasörler açılmalı ve en son hepsi tek klasöre toplanmalıdır) klasörü basit bir işlemle .rar dosyası haline getirmeniz gerekmektedir . Son olarak .rar dosyasını madalyamarket@gmail.com adresimize mail atmanız yeterli olacaktır.
İade ve değişim varmı nasıl oluyor ?
Memnun kalmadığınız ürünleri ücretsiz bir şekilde iade edebilirsiniz . Hatalı ürünler bizden kaynaklı ise ücretsiz değişim sağlanmaktadır . Alıcının verdiği hatalı bilgiden dolayı ortaya çıkan durumlardan sorumlu değiliz . Bunun önüne geçebilmek için tasarımınız işleme alınmadan önce onay için size atılmaktadır .
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın